Základní škola a Praktická škola, Opava, Slezského odboje 5, příspěvková organizace

Paraden 2023 15.9.2023

Paraden 2023


Ve čtvrtek 14. září jsme na náměstí Osvoboditelů v Opavě organizovali sportovní odpoledne pro děti na vozíčku. Po dopoledním dešti se počasí naštěstí umoudřilo a děti si tak mohly vyzkoušet sportování v různých disciplínách - ve hře mölki, boccia, v lukostřelbě a přetahování lanem, v hodu přes síť, vodění terapeutického pejska a ve slalomové jízdě. S vozíky dětem pomáhali žáci 8. a 9. tříd ze ZŠ Otická pod vedením  paní učitelky Pavly Kleinové. Poté vystoupili žáci naší školy společně se skupinou Mezzoforte ze speciální školy v Pyskowicích. Pobyt polských žáků byl financován Mezinárodním visegrádským fondem (Internationa Visegrad Fund)

Po vyhodnocení odpoledne byl panu řediteli Tomáši Frankovi předán dar z Opavské míle. Pan Jiří Sýkora za Witzenmann Opavskou míli předal obálku s výtěžkem ze startovného v hodnotě 5430 Kč na sportovní aktivity dětí v naší škole. 

Akce se konala za podpory společnosti Kofola, která poskytla nápoje pro akci, a také prodejny Bobaja, která podpořila technické zázemí akce, děkujeme všem!


Kalendář akcí

Základní škola a Praktická škola, Opava, Slezského odboje 5, příspěvková organizace
Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít